Oferta

Kilka informacji o naszych filmach

Filmy w naszym wykonaniu nagrywamy najczęściej od przygotowań w domu (ujęcia do teledysku) do zakończenia oczepin, (max 1:00 w nocy). Trwają od 1h do 2h. Koszt takiego filmu ustalamy indywidualnie w zależności od odległości od nas (Końskie) oraz ilość zajętych terminów w okolicach tego który Państwa interesuje. Przeważnie jest to cena w okolicy 3000 z dojazdem do 200 km w obie strony za film ok 1h 30min. Umożliwiamy wybór czasu trwania filmu ponieważ są osoby które chcą mieć dynamiczny, bardziej teledyskowy film a są też takie, które nastawiają się na pamiątkę po czasie i dokładniejszy przegląd gości. Filmowanie wesel najczęściej realizujemy w województwach – świętokrzyskie, małopolskie, mazowieckie, łódzkie

Tak wygląda ścieżka czasu kompletnego filmu z zaznaczonymi teledyskami (obraz to 4 górne poziomy, dźwięk na dole):

Jeżeli przepisy i warunki pogodowe na to pozwalają wykonujemy ujęcia z drona. Są one wykorzystywane w teledyskach. Posiadamy licencje do ujęć z powietrza i w kościele. Gotowy film wrzucamy na serwer do oglądnięcia i zatwierdzenia. Po zatwierdzeniu ustalamy ilość płyt DVD i BD (4 komplety są w cenie) oraz nagrywamy na pendrivie i udostępniamy plik online bez limitu oglądnięć.

W ramach podziękowań dla rodziców możemy nagrać je w naszej okolicy, mamy fajną miejscówkę. Koszt takiego nagrania to ok 700 zł.